Aktualności

PRZYTULNIE JAK W BIURZE CZYLI KONKURENCJA NA WARSZAWSKIM RYNKU POWIERZCHNI BIUROWYCH


Znaczna część mieszkańców miast spędza w biurach większość swojego zawodowego życia. Biura stają się wizytówkami firm, przyciągają lub zatrzymują talenty wreszcie biurowce wzbogacają ofertę miast współtworząc nowoczesne miejskie przestrzenie. Rosnąca konkurencja na rynku wpłynęła na ewolucję rynku: obniżki czynszów i inne zachęty finansowe nie są już jedynymi koniecznymi zabiegami, by pozyskać najemców. Istotny staje się kontekst miejsca, w których powstają nieruchomości: współpraca ze społecznościami, kultura i sztuka w biurowcach, wysokiej jakości przestrzenie wspólne to tylko niektóre z ważnych aspektów budowy wartości nowoczesnego projektu biurowego.

czytaj więcej

MYŚLEĆ GLOBALNIE, A DZIAŁAĆ LOKALNIE CZYLI ŚWIATOWA ARCHITEKTURA SKROJONA NA MIARĘ LOKALNYCH RYNKÓW


Globalne koncepty z zakresu architektury, jak również wykończenia wnętrz obowiązujące u najemców powierzchni handlowych czy biurowych to w obecnych czasach standard. Gwarantują one wysoką jakość i funkcjonalność powierzchni, a jednocześnie pozwalają na zachowanie odpowiedniej komunikacji wartości marki ustalonej na szczeblu centralnym. Globalne koncepty wymagają jednak dopasowania do lokalnych uwarunkowań, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby klientów, czy też pracowników i wypracować dla firmy wartość dodaną.

czytaj więcej

PROARCHITEKTURA ZAPROJEKTOWAŁA SHOWROOM W BUDYNKU ASTORIA PREMIUM OFFICES


Pracownia architektoniczna PROARCHITEKTURA przygotowała projekt biura pokazowego dla STRABAG REAL ESTATE w pierwszym budynku biurowym zrealizowanym przez tę firmę na polskim rynku nieruchomości. ASTORIA PREMIUM OFFICES to najwyższej jakości biurowiec zlokalizowany w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Warszawy u zbiegu ulic Złotej i Zgody.

czytaj więcej

PROARCHITEKTURA DLA PŁOCKIEJ GALERII SZTUKI


Projekt pracowni architektonicznej PROARCHITEKTURA uzyskał najwyższe oceny w konkursie organizowanym przez władze Płocka na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej nowej siedziby Płockiej Galerii Sztuki. Projekt PROARCHITEKTURY po dalszych pracach i uzyskaniu dofinansowania ze środków unijnych ma zostać zrealizowany na przestrzeni kolejnych 2-3 lat.

czytaj więcej

    Kontakt z nami

  • Sękocińska 7 lok. 8, 02-213 Warszawa
  • +48 601 550 363
  • +48 609 981 005
  • proarchitektura@proarchitektura.eu